درباره ما

توامید

توامید یک سایت تخصصی در حوزه سلامت و توانبخشی است که در سال 98،ایده و راه اندازی آن توسط جمعی از برجسته ترین متخصصین حوزه توانبخشی کشور صورت گرفته است و هدف آن ارائه استاندارد در بالاترین کیفیت،آگاهی بخشی،پیشگیری از اختلالات،مشاوره و آموزش،مشاوره و ارسال تجهیزات توانبخشی و آموزشی و نیز دسترسی به بسته های خدمات توانبخشی حتی در دورترین نقاط کشور از طریق شبکه اینترنتی و کلینیک های مجازی میباشد.

این سایت با پشتوانه دارا بودن کلینیک های توانبخشی معتبر در سطح کشور و نیز با تکیه بر فن آوری های نوین در این حوزه خدمات توانبخشی،مشاوره و آموزش را در سطوح مختلفی از جمله کلینیکی(سرپایی)،منزل و یا مراکز مراقبتی،توانبخشی حرفه ایی،مشاوره و توانبخشی در مدرسه و مهد و اجتماع فراهم میکند تا هر فرد فارغ از نوع اختلال یا مشکل بتواند تمامی نیاز های خود در حیطه های مختلف سلامت جسمانی،روانی و اجتماعی را برطرف کند.

توامید با پشتوانه متخصصین به نام حوزه توانبخشی و با ارائه برنامه ای درمانی و مشاوره ایی در قالب کلینیک های مجازی و یا از طریق شبکه کلینیک های توامید در سطح کشور تلاش میکند تا پاسخگوی  هر گونه نیاز مراجعین خود در حوزه سلامت توانبخشی باشد.

این سایت محتواهایی به روز و علمی را در حیطه توانبخشی،آموزشی و مشاوره در قالب فیلم،متن و کتابچه،مشاوره تلفنی با متخصصین،بسته های تمرینات و تکنیک ها و تصویری در اختیار خانواده های دارای نیاز های خاص و یا حتی فارغ التحصیلان رشته های توانبخشی قرار میدهد.

رسالت

فراهم آوردن خدمات توانبخشی،آموزشی و مراقبتی در بالاترین کیفیت آن به نحوی که هر فرد دارای اختلال و ناتوانی به حداکثر بهبودی در عملکرد و سلامت خود دست یابد و افراد سالم نیز بتوانند مطابق سلامت جسمی و روانی-ذهنی خود را ارتقاء دهند.

چشم انداز

هدایت حوزه توانبخشی به عنوان موثرترین و معتبرترین ارائه دهنده خدمات توانبخشی و آموزشی از طریق انجام اقدامات درمانی نوآورانه مبتنی بر فن آوری و با استفاده از نتایج تحقیقات بالینی و به روز

 

تیم پشتیبانی توامید،به صورت تمام وقت پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در هر زمینه میباشند تا مطلوب ترین امکان استفاده از این سایت را برای شما فراهم آورند.

هدف ما ارتقاء سلامت جامعه و هموطنان مان است.

باعث افتخار است که بگوییم،گروه توامید شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8:00 الی 14:00 آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما عزیزان می باشد

021-22144064