سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در توامید

توامید معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات  و نیز راهکارهای توامید برای حفظ حریم شخصی  توضیح داده شده است.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

 • شما با ثبت نام و ارسال فرمها و استفاده از خدمات در سایت توامید اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار توامید قرار می دهید.
 • پس از ورود به سایت توامید شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات توامید نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 • توامید  کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی ، نتایج ویزیت ها ، ارزیابی ها و...را جمع آوری و نگهداری می کند تا در مواقع لزوم برای پاسخگویی و ارائه ی خدمات بهتر در دسترس باشد..
 • توامید اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر.
  • در صورت تخطی شما از قوانین شرایط وقوانین و مقررات سایت ، و در صورت وجود شاکی خصوصی اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از توامید بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت توامید تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در وب رمز آن ها را در سایت توامید وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد توامید ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی ونتایج ویزیت ها ، ارزیابی ها ، هوم ویزیت ها و...
 • شما می توانید به طور کامل ازتوامید و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از توامید حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 • توامید دسترسی کارمندان و پزشکان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندان و یا پزشکانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات توامید یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 • توامید جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.
 • لازم به ذکر است اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین مسئولیت اتفاقات ناشی. دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات را نمی توان پذیرفت..

سایت های لینک شده
این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینك”) پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت توامید نیستند و توامید در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی توامید نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.

تغییرات در این سیاست ها
توامید کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت توامید خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .